Hlavní obsah stránky

Tvoje živá tvorba

Fotogalerie Tvoje živá tvorba

Kdy: 26. 2. 2024 od 9:00 - 1. 3. 2024 do 18:00

Kde: veřejné prostory knihovny

Zveme všechny amatérské i profesionální tvůrce komiksů k volnému tvoření v prostorách knihovny v době konání tematického Týdne komiksu.

Víte, co to je "živá tvorba"?

Kromě toho, že to býval název literárně uměleckého měsíčníku z let 1942–1944, je to vlastně skutečné tvoření, ale na veřejnosti. Kupříkladu takoví malíři na Karlově mostě v Praze provozují živou tvorbu.

 

A my nyní tuto možnost nabízíme tvůrcům všeho věku v prostorách naší knihovny v době jarních prázdnin od 26. 2. do 1. 3. 2024.

Doražte kdykoliv v otevírací době knihovny, najděte pro sebe pohodlné místo, kde se vám bude dobře tvořit a nechte návštěvníky nahlížet vám přes rameno. Pokud se chcete pochlubit i vaší dřívější tvorbou, máte v tento týden skvělou příležitost ji představit jak čtenářům naší knihovny, ale také stejně "potrefeným" kolegům. Možná zde naleznete parťáka pro nějaký zajímavý společný projekt nebo zájemce o jinou spolupráci s vámi.

 

Ve středu, kdy je knihovna běžně pro veřejnost uzavřená, bude výjimečně možné též dorazit a my vás do prostor knihovny vpustíme. 

V dopoledních hodinách zde totiž budou probíhat informační lekce pro veřejnost a ve večerních hodinách se pak můžete těšit na Setkání s Ivanem Kubátem – komiksovým tvůrcem a kročehlavským patriotem. 

 

Těšíme se na vás!

 

Akce se koná za laskavé finanční podpory společnosti AVE.