Hlavní obsah stránky

Buďme si blíž – společenský klub pro seniory

Fotogalerie BSB - nová grafika portrét

Kdy: 4. 3. 2024 od 13:30 - 25. 3. 2024 do 15:30

Kde: lektorská místnost

Co: setkání s aktivitami

Sociálním vyloučením dnes trpí stále více seniorů a my bychom s tím rádi trochu pomohli. Zveme vás proto do knihovny na další setkání společenského klubu pro seniory – Buďme si blíž.

Oblíbený seniorský klub nově naleznete vždy v jedné události pod názvem Buďme si blíž s programem na více termínů. 

 

A co jsme pro vás nachystali na březen?

4. 3. 2024 od 13:30 do 15:30 – Exkurze u kladenských hasičů

V tento den společně podnikneme malý výlet mimo knihovnu. Vyrazíme totiž na exkurzi ke kladenským hasičům ze Záchranného sboru Středočeského kraje, kteří nás nechají nahlédnout i do zázemí, kam se běžně člověk nedostane.

Člověk ale nikdy neví, co se může stát a v případě, že by hasičský sbor dostal náhle povel k výjezdu a exkurze by se nemohla uskutečnit, vymyslíme náhradní program, například zdravotní procházku městem či posezení v kavárně.

 

25. 3. 2024 od 13:30 do 15:30 – Předjarní tvoření quillingovou technikou

Zanedlouho nás čeká první jarní den. Hurá! Všichni se rádi loučíme se zimou, těšíme se jarní sluníčko a probouzející se přírodu kolem nás. Abychom nadcházející jaro stylově přivítali,  vytvoříme si společně krásné 3D obrázky quillingovou technikou.

 

Nezbytný šálek čaje nebude chybět. Těšíme se na vás!

Vedení společenského klubu a výběru aktivit se zhostila naše kolegyně Jaroslava Tichá. V případě zájmu o setkávání ji neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese: ticha@svkkl.cz, případně na tel. 724 971 538Vstup volný!