Hlavní obsah stránky

Anatol Svahilec a spol. – Nevyžádaná rada

Fotogalerie Anatol Svahilec a spol. – Nevyžádaná rada

Kdy: 11. 9. 2024 od 18:00

Kde: zahrada knihovny

Co: Improvizační divadlo – Středočeské kulturní léto

Mystifikační diskusní pořad občanské poradny, jež poradí i s tím, co jste celý život dělali docela správně. Debata, ve které se otevřeně dozvíte především nic podstatného!
 

To pravé pro všechny amatérské filosofy, historiky, etnografy, kutily, hospodářské analytiky, zahrádkáře, montéry, radioamaréty i rentgenoamatéry!
Kritický nedostatek šroubečků na Těšínsku? Agresivní pylově extrémně prášivé rododendrony na sousedově netolerantním dvorečku? Neočekávaný hormonální vývoj v teráriu drženého džungarskéhoo křečka? Či snad neúspěch s montáží domácího parního stroje, když nevíte jak na to?

!!! NEVYŽÁDANÁ RADA PRO KAŽDÉHO, KDO V APATYCE NEKOUPÍ !!!

Kolektiv středoevropsky proslulých odborníků, akademiků, vědců a šikulek představuje stanoviska svých stranických subjektů a zamýšlí nad stovkami podnětů, výmyslů a stížností. Sledujte unikátní dramaturgický pokus o stmelení diváckých táborů Událostí komentářů, Studia Kamarád a Receptáře prima nápadů.

Moderuje:
RSDr. Bedřich Šmotlík, kandidát technik – náměstek děkana katedry historie a odborný asistent na katedře religionistiky a analogových spojů Univerzitního koncernu Zinovia Serdiuka v moldavském Negureni / nezávislý za ABVOPS (Aliance bezpečné vzdálenosti od problémů současnosti)

Trailer: https://www.facebook.com/watch/?ref=search&v=994912081498237

 

Vstupné: 150 Kč / *100 Kč ZTP, senioři, studenti.  Vstupenky jsou již v předprodeji u pultu informačních služeb v 1. patře knihovny. S ohledem na blížící se rekonstrukci a omezení otevírací doby knihovny v letních měsících doporučujeme pořídit vstupenky s předstihem.