Hlavní obsah stránky

Josef Hoffmann do kapsy – scrapbooking

Fotogalerie Josef Hoffmann do kapsy

Kdy: 22. 2. 2024 od 16:30

Kde: lektorská místnost

Co: tvůrčí dílna

Vyrobme si společně knihu o známém architektovi Josefu Hoffmannovi, který své stopy zanechal i na Kladně

V loňském roce vyrazili naši kolegové do Českého centra v Bruselu, aby zde přispěli svojí troškou do mlýna u příležitosti výročí narození známého českého architekta Josefa Hoffmanna. Muže, na jehož realizace můžete narazit i v našem městě. 

Kromě přednášky o této osobnosti, kterou zde uvedli, si připravili scrapbookingovou dílnu, o kterou se nyní podělíme i s vámi.
 

Řekněme si ale, co to scrapbooking vlastně je.

Scrapbook vychází z anglického slova "scrap" (ústřižek) a "book" (kniha). Je to kniha naplněná výstřižky, fotkami, lístky z kina, divadla, výstavy či letenkami, zkrátka vším, co jste doma nastřádali. Scrapbooking je ideální způsob, jak vytvořit originální fotoalbum a pořádně se u toho vyřádit.

V našem případě si vyrobíme knihu tematicky věnovanou právě Josefu Hoffmannovi. Připravili jsme pro vás obrázky s jeho návrhy, realizacemi – jak staveb samotných, tak i interiérů, designu nábytku, věcí každodenní potřeby, ale i šperků, kterým se také ve své práci věnoval. 

Jako bonus si pak můžete sami zkusit nějaký šperk navrhnout a zahrnout jej do své knihy.

 

Podrobnosti ke kurzu:

  • Materiál na dílnu zajistíme.
  • Vstupné na dvouhodinový kurz činí 140 Kč. Kurz je vhodný pro dospělé a děti od 12 let.
  • Kapacita kurzu je omezena na 12 osob, vaše přihlášení je tedy ZÁVAZNÉ!
  • V případě opakované NEOMLUVENÉ neúčasti si vyhrazujeme právo vaši další přihlášku neakceptovat! Děkujeme za pochopení!

Přihlásit na kurz se můžete ZDE!