Hlavní obsah stránky

Ladislav Zibura – S mámou a tátou do Afriky

Fotogalerie Ladislav Zibura: S mámou a tátou do Afriky - portrét

Kdy: 16. 10. 2023 od 19:00

Kde: Kino SOKOL Kladno

Co: cestopisná přednáška

Když rodinná dovolená, tak jedině v Africe!

Ladislav Zibura vám přijede vyprávět o tom, jak vzal své rodiče na safari. Usednete do terénního land cruiseru a společně se vydáte na 6 000 kilometrů dlouhou jízdu Namibií a Botswanou. Těšit se můžete na národní parky plné zvířat, plavbu po řece Okavango, nejstarší poušť světa plnou života a nádherné scenérie, které znáte z National Geographic.

Ladislav Zibura (*1992 v Českých Budějovicích) je mladý spisovatel a cestovatel. Vydává se do světa, aby si povídal s lidmi a zjistil, jak vypadá jejich běžný život. Kromě toho pátrá po lokálních zajímavostech a neobyčejných příbězích. O svých výpravách napsal pět knih, za své Prázdniny v Evropě dostal cenu Hanzelky a Zikmunda pro cestopis roku. Mimo psaní Ladislav také objíždí republiku s cestovatelskými projekcemi plnými humoru a zajímavostí. Čtenáři a návštěvníci si Ziburu oblíbili právě pro jeho humor, pozorovací talent a také rošťácký šarm.

Vstupné: 250 Kč

Z důvodů omezené kapacity sálu v prostorách naší knihovny se cestovatelský stand up uskuteční v Kině Sokol KLADNO, kde také bude probíhat předprodej online.