Hlavní obsah stránky

Lucie Franková: Jak na emoce – pravda je, že je to o mně

Fotogalerie Lucie Franková: Jak na emoce – pravda je, že je to o mě - portrét

Kdy: 14. 6. 2023 od 17:30

Kde: velká studovna

Co: workshop

Třetí workshop z cyklu Jsem to já zaměřený na osobnostní rozvoj. - Náhradní termín!!!

Emoce jsou přirozenou součástí našeho života a jsou potřebné a užitečné. Přesto se setkávám s lidmi, kteří je vnímají jako něco negativního a nežádoucího, co do našich životů nepatří. Drží své emoce pod kontrolou, zakazují si je projevovat nebo se jich dokonce chtějí zbavit. A to často vyžadují od ostatních, třeba i od dětí. Pokud potlačujeme něco, co je vrozené a přirozené, nemůže nám to sloužit a projeví se to v našem životě negativně. Jak? Třeba nemocí, neschopností mít dobré vztahy, nedostatkem sebelásky, sebedůvěry nebo sebeúcty.
Přitom dobrý vztah se sebou je základem kvalitních vztahů s ostatním lidmi a společenstvími.

Chcete se naučit vnímat a řídit vaše emoce? Přejete si mít lepší vztah se sebou i s ostatními? Toužíte po tom být šťastnější, mít více energie a stát vědomými tvůrci vašeho života? Přijďte na tento workshop.
Lektorka vám poví o fungování mozku v souvislosti s emocemi a o Pozitivní inteligenci. V praxi si vyzkoušíte, jak emoce zpozorovat, zachytit, pojmenovat, zpracovat, rozpoznat kdy vám slouží a kdy už ne. Budete zkoumat a objevovat, co vám přišla emoce sdělit. Najdete si jeden vám nejvíce vyhovující přístup pro práci s emocemi, vašim vnitřním světem, který postupně ve vašem životě zavedete.

S sebou: chuť si hrát, objevovat a zkoumat   

Vstupné na workshop: 100 Kč / * 70 Kč senioři, ZTP, studenti
 

Kdo je Lucie Franková?
Lucie je milující spirituální bytostí s nohama na zemi. Je to žena mnoha talentů. Jejím záměrem je inspirovat lidstvo k naplněnému a vědomému životu v radosti a zdraví, k nalezení své vlastní podstaty. Věří tomu, že každý šťastný člověk šíří pozitivní vibrace a tím ovlivňuje další bytosti na planetě; ta se tedy stává zdravějším a lepším místem pro život všech živých organismů.
Lucie je průvodkyní na cestě ke změně, koučkou a lektorkou.

Přihlašovat se můžete ZDE!