Hlavní obsah stránky

Rande naslepo ... s knihou! PRODLOUŽENO!

Fotogalerie Rande naslepo

Kdy: 2. 5. 2022 od 9:00 - 14. 5. 2022 do 18:00

Kde: půjčovna

Máj – lásky čas! Ideální doba na schůzku s neznámou knihou. Nejen pro nezadané...

V první polovině května si budou moci odvážní čtenáři a čtenářky zkusit vybrat svého knižního partnera... a půjčit si jej – naslepo. Dejte si schůzku v 1. patře knihovny u výpůjčního pultu.

Přijďte se zamilovat!

Nesuďte knihu podle obalu! Nikdy nevíte, čím vás dokáže překvapit. Možná z této schůzky vzejde láska na celý život, možná zjistíte, že se s vybranou knihou k sobě zkrátka nehodíte. 

Vybírat (a půjčovat) z nabídky cca 50 titulů můžete po tento a celý příští týden týden od 2. do 14. 5. 2022

Jak si nejlépe vybrat?

Ač na první pohled nezjistíte, jakou knihu doma rozbalíte, pokusíme se vám výběr alespoň trochu ulehčit a trochu vám napovíme, které knihy ocení především dámy, a které knihy jsou žánrově širší, jak pro ženy, tak i pro muže...

Knihy se půjčují na běžnou půjčovní dobu 30 dnů, v případě velkého zájmu si můžete „schůzku“ (výpůjčku) prodloužit obvyklým způsobem.

Risk je zisk, držíme palce a přejeme šťastnou ruku!

Ale to není všechno! Své dojmy z tajemného setkání popište do 27. 5. 2022 pod událostí Rande naslepo ... s knihou na naši FB stránce. Případně na lístečku, který můžete odevzdat u výpůjčního pultu. Nejlepší příspěvky slosujeme a výherce obdrží malou odměnu! Nezapomeňte tedy na e-mailový kontakt pro kontaktování v případě výhry.